Cvičte doma úspešne s e-knihou zadarmo!

SlovakFitness.sk pre vás po 6 rokoch pripravil ďalšiu elektronickú knižku. Opäť platí, že Vám chceme pomôcť, a preto si ju môžete stiahnuť úplne zadarmo bez akýchkoľvek prekážok! A nemusíte si pýtať ani súhlas na to, ste ste ju bezplatne širili aj ďalej, svojim priateľom a známym.

Cvičenie doma - Ako si vytvoriť domáce fitko a dosahovať svoje ciele

Máte pred sebou aj niekoľko výziev, ale aj doma sa dá cvičiť veľmi efektívne. V tejto malej knižke vám predstavíme výhody cvičenia doma a poukážeme aj na veci, na ktoré si musíte dať pozor. Pokúsime sa vám pomôcť vybudovať vhodné prostredie na cvičenie, ukážeme vám, že sa dá cvičiť len s párom jednoručiek alebo aj bez akéhokoľvek náčinia. Poskytneme vám rady pre motiváciu a na záver aj päť ukážkových tréningov!

Stiahnite si knihu zadarmo:

Keďže vám prinášame materiál, na ktorý sme obetovali našu energiu, čas a ponúkame ho úplne zadarmo, ocenili by sme, ak by ste sa aspoň stali naším fanúšikom na Facebooku alebo Instagrame.

Ak ním už ste, ďakujeme vám. Teraz môžete pristúpiť k stiahnutiu e-knihy:

STIAHNUŤ
(formát: PDF, veľkosť: 2051 kB)

Táto knižka nie je jediná, ktorú si môžete stiahnuť! Chcete viac? Ponúkame vám aj tieto e-knihy zadarmo: 36 Tréningových tipov - Malými zmenami k lepším výsledkom a 9 pilierov efektívneho chudnutia.