InstagramFacebookYoutube

Cvičte doma úspešne s e-knihou zadarmo!

SlovakFitness.sk pre vás po 6 rokoch pripravil ďalšiu elektronickú knižku. Opäť platí, že Vám chceme pomôcť, a preto si ju môžete stiahnuť úplne zadarmo bez akýchkoľvek prekážok! A nemusíte si pýtať ani súhlas na to, ste ste ju bezplatne širili aj ďalej, svojim priateľom a známym.


Cvičenie doma - Ako si vytvoriť domáce fitko a dosahovať svoje ciele

Máte pred sebou aj niekoľko výziev, ale aj doma sa dá cvičiť veľmi efektívne. V tejto malej knižke vám predstavíme výhody cvičenia doma a poukážeme aj na veci, na ktoré si musíte dať pozor. Pokúsime sa vám pomôcť vybudovať vhodné prostredie na cvičenie, ukážeme vám, že sa dá cvičiť len s párom jednoručiek alebo aj bez akéhokoľvek náčinia. Poskytneme vám rady pre motiváciu a na záver aj päť ukážkových tréningov!

Stiahnite si knihu zadarmo:

Keďže vám prinášame materiál, na ktorý sme obetovali našu energiu, čas a ponúkame ho úplne zadarmo, ocenili by sme, ak by ste sa aspoň stali naším fanúšikom na Facebooku alebo Instagrame.

Ak ním už ste, ďakujeme vám. Teraz môžete pristúpiť k stiahnutiu e-knihy:

STIAHNUŤ
(formát: PDF, veľkosť: 2051 kB)

Táto knižka nie je jediná, ktorú si môžete stiahnuť! Chcete viac? Ponúkame vám aj tieto e-knihy zadarmo: 36 Tréningových tipov - Malými zmenami k lepším výsledkom a 9 pilierov efektívneho chudnutia.

Najnovšie články

Ste začiatočník? Skúste na mesiac tento tréningový program založený na kľukoch

Ste začiatočník? Skúste na mesiac tento tréningový program založený na kľukoch

Čo sa stane vášmu telu, ak budete užívať každý deň multivitamín?

Čo sa stane vášmu telu, ak budete užívať každý deň multivitamín?

Prečo je lepšie jesť banán, keď je ešte  zelený?

Prečo je lepšie jesť banán, keď je ešte zelený?

Aké tréningové splity sú tie najefektívnejšie?

Aké tréningové splity sú tie najefektívnejšie?

Ďalšie články

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist