SlovakFitness.sk

Suplementy 27. 12. 2017

Najpopulárnejšie články roka 2017 o suplementoch

ikonka
Tento rok sa naplní už o pár dní, a preto sme sa opäť po roku pre vás rozhodli pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2017 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. | Účinky srvátkového proteínu, o ktorých ste nevedeli (február)
Určite poznáte niekoľko prospešných účinkov srvátkového proteínu, ktorý bol už terčom mnohých výskumov. Okrem asistencie pri budovaní svalov, asistencie pri spaľovaní tuku, urýchľovania regenerácie či nahrádzania jedál, sa môže popýšiť aj vlastnosťami, ktoré nie sú až tak známe.

Prečítať celý článok »

2. | 5 suplementov, po ktorých budete poriadne napumpovaní (február)
Všetci vieme, aké je napumpovanie dôležité – je to jeden z najväčších faktorov, ktoré oddeľujú poriadny tréning od priemerného. Ak máte problém dosiahnuť napumpovanie, pomocnú ruku vám počas vášho ďalšieho tréningu podá nasledujúcich päť suplementov.

Prečítať celý článok »

3. | Tri chyby v suplementácii, ktoré brzdia váš svalový rast (september)
Všetci vieme, že kreatín a srvátkový proteín sú doplnky výživy, ktoré podporujú svalový rast. Napriek tomu sa pri ich využívaní môžete dopustiť chýb, ktorých si nie ste vedomí a ktoré rast svalov spomaľujú.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. | Štyri fámy, ktoré zvyšujú vaše očakávania u suplementov (apríl)
Nie je vôbec vzácne vidieť cvičenca s elánom, ktorý si objedná prelomový doplnok výživy s veľkou nádejou, že bude konečne zreteľne svalnatejší a vyrysovanejší. S nádejou, že sa tak stane v priebehu týždňov. S nádejou, ktorá sa po využívaní suplementu premení na sklamanie.

Prečítať celý článok »

2. | Ako si zostaviť lacný spaľovač tukov? (január)
Ak máte nízky rozpočet a chcete podporiť chudnutie doplnkami výživy, mohli by ste naraziť na problém. Tie najefektívnejšie komplexné spaľovače nie sú práve cenovo najdostupnejšie.

Prečítať celý článok »

3. | Poznáte odlišné druhy mliečnych proteínov? (marec)
Pokiaľ ide o proteíny u kulturistov a športovcov, najpopulárnejšie sú jednoznačne tie vyrobené z mliečnej bielkoviny. Sú cenovo dostupné a efektívne podporia proces zotavovania, prípadne rastu či udržiavania svalovej hmoty.

Prečítať celý článok »

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
latky-ktore-vam-pomozu-mat-pod-kontrolou-vas-apetitLátky, ktoré vám pomôžu mať pod kontrolou váš apetít5-doplnkov-vyzivy-ktore-zlepsuju-kondiciu5 doplnkov výživy, ktoré zlepšujú kondíciuje-sojovy-protein-dobry-su-obavy-opravneneJe sójový proteín dobrý? Sú obavy oprávnené?co-je-to-berberin-a-preco-by-mohol-byt-pre-vas-prinosnyČo je to berberín a prečo by mohol byť pre vás prínosný? tieto-tri-latky-vam-pomozu-schudnutTieto tri látky vám pomôžu schudnúť
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist