Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Suplementy 25. 12. 2019

Najpopulárnejšie články roka 2019 o suplementoch

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2019 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Bojujte s únavou a vylepšite si tréning s týmito doplnkami výživy (september)
Už vás nebaví cítiť sa neustále unavene? Chcete mať energiu na svoje fungovanie i trénovanie? Potom vám prinášame prehľad šiestich doplnkov výživy, ktoré povedú k vyššej energii, lepšej výkonnosti i k väčším prírastkom svalovej hmoty.

Prečítať celý článok »

2. Štyri mýty o proteínoch, ktorým musíte prestať veriť (október)
Vo svete existuje mnoho faktov o doplnkoch výživy a platí to aj o tých najpopulárnejších, akými sú aj proteíny. Niektoré fakty však faktami vôbec nie sú. Čo môžete považovať len za mýty?

Prečítať celý článok »

3. Máte po štyridsiatke? Toto sú suplementy pre vás (marec)
Keď sa z vás stane štyridsiatnik, možno zistíte, že vaše telo nefunguje pri intenzívnej záťaži tak, ako bolo zvykom. Tento efekt spozorujete významne najmä v druhej polovici tejto životnej dekády. A práve v nej by ste mali premýšľať aj o zmene prístupu k doplnkom výživy.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Päť doplnkov výživy, ktoré vám po tréningu podporia regeneráciu (február)
Potréningové okno je najdôležitejší čas na príjem doplnkov výživy, ktoré vedú k podporeniu regenerácie, ktorá zase vedie k zefektívneniu budovania svalov, spaľovania tukov či zvyšovania výkonnosti pre ďalšie tréningy. Ktoré suplementy by ste počas daného okna mali prijímať?

Prečítať celý článok »

2. Ako si efektívne rozložiť suplementy počas celého dňa? (jún)
Chcete podporiť rast svalov a spaľovanie tukov doplnkami výživy? Využite ich efektívne a naučte sa ich zaradiť do svojho dňa optimálne. Ako si ich rozdeliť počas dňa, vám prezradíme v tomto článku.

Prečítať celý článok »

3. Ako vám aminokyseliny pomáhajú budovať a uchovávať silu? (január)
Aminokyseliny tvoria bielkoviny, ktoré sú potrebné pre život. Sú tiež stavebnými blokmi našich svalov. Preto ich mnoho ľudí využíva ako doplnky výživy podporujúce rast svalov alebo chrániace svaly pred rozkladom. Úlohu však zohrávajú aj pri budovaní sily.

Prečítať celý článok »


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist