Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Pre ženy 28. 12. 2019

Najpopulárnejšie články roka 2019 o ženskom fitness

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2019 publikovali v rubrike pre ženy.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Prečo sú zhyby také ťažké? Ako sa ich naučíte robiť správne? (október)
Zhyby sú skvelým cvikom pre rozvoj chrbta a sily celej hornej časti vášho chrbta. Sú však ťažké. A to veľmi. A nie len pre ženy, ale aj pre mužov. Nie každý ich dokáže robiť v sériách. Prečo je tomu tak a ako urobiť jeden korektný zhyb?

Prečítať celý článok »

2. Najlepšie cvičenia pre ženy, ktoré chcú schudnúť (apríl)
Ste na ceste za chudším telom a chceli by ste sa venovať aktivitám, ktoré vám pomôžu spáliť najviac kalórií? Potom ste na správnej adrese. Pripravili sme pre vás prehľad ôsmich druhov cvičenia, ktoré vám pomôžu zmaximalizovať pálenie kalórií.

Prečítať celý článok »

3. Štyri veci, ktoré by ste mali vedieť pred začatím posilňovania (február)
Mnoho žien začne cvičiť skoro, možno ešte na strednej škole. Čím mladšie cvičenkine na začiatku sú, tým sú náchylnejšie na nesprávny začiatok. Čomu by ste sa mali vyvarovať a ako by ste mali k posilňovaniu pristupovať ? Pomôžu vám nasledujúce tipy.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Ako začať svoj prvý tréningový program doma? (január)
Rozhodli ste sa, že chcete začať cvičiť, ale obávate sa toho, že by to mohlo byť niečo zložité? Nemusíte sa toho báť a odhodlane sa do toho pustite. Môže to byť jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré vo svojom živote urobíte.

Prečítať celý článok »

2. Štvortýždňový tréningový plán, ktorý vám zmení telo k lepšiemu (jún)
Či ste sa poctivo potili v posilňovni počas celej jari alebo ešte len teraz sa chystáte vstúpiť do posilňovne, tento tréning bude pre vás ako stvorený na to, aby ste v priebehu mesiaca zmenili svoje telo k lepšiemu.

Prečítať celý článok »

3. Zacvičte si s jednoručkami doma: Tento tréning vám spevní svaly celého tela (november)
Nemusíte chodiť do posilňovne, aby ste si dobre zacvičili. Čoraz viac ľudí objavuje čaro domáceho tréningu. Ak by ste chceli aj vy patriť medzi ženy, ktoré cvičia v pohodlí domova, máme pre vás veľmi dobrý tréning.

Prečítať celý článok »

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist