Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Zdravie 27. 12. 2019

Najpopulárnejšie články roka 2019 o zdraví

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2019 publikovali o zdraví a zaujímavostiach.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Osem spôsobov, akými si môžeme zvýšiť hladinu testosterónu (september)
Ak si chcete zvýšiť hladinu testosterónu prirodzeným spôsobom, potom sa musíte zamerať nie len na to, čo robíte v posilňovni, ale aj na to, čo robíte mimo nej.

Prečítať celý článok »

2. Ako si prirodzene zrýchliť metabolizmus? (január)
Niekto je smutný z toho, že je jeho metabolizmus pomalší, ako u niekoho iného. Rýchly metabolizmus pomáha rýchlejšie chudnúť a bráni rýchlemu priberaniu. Ako si ho môžete zrýchliť aj vy? Prinášame sedem tipov.

Prečítať celý článok »

3. Aký je zdravý srdcový tep? Aký by ste mali mať pri cvičení? (marec)
V móde sú rôzne fitness náramky, ktoré robia skvelú prácu v tom, že vám poskytujú informácie o počte prejdených krokov, spálených kalórií či o srdcovom tepe. A práve na ten sa dnes zameriame, aby ste zo sledovania tohto údaju mohli niečo aj získať.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. 10 bežných zvykov, z ktorých môžete ochorieť (február)
Niektoré vaše zvyky majú vplyv aj na to, ako vám bude slúžiť zdravie. Negatívny dopad niektorých je zrejmý, u iných pre vás pôjde možno o prekvapenie. Prinášame vám teraz 10 bežných zvykov, ktoré u vás zvyšujú pravdepodobnosť ochorenia.

Prečítať celý článok »

2. Osamelosť môže poškodiť vaše zdravie. Ako ju poraziť? (apríl)
Pre väčšinu ľudí je požehnaním, keď raz za čas môžu stráviť nejaký čas osamote. Ľudia, ktorí sú však samote vystavení dlhodobo, by mohlo ohrozovať svoje zdravie.

Prečítať celý článok »

3. Donald Trump a jeho otrasný prístup k výžive (október)
Niektoré osoby treba dávať za pozitívny príklad zdravého životného štýlu, niektoré zase treba dávať za odstrašujúci príklad. Donald Trump je síce úspešným podnikateľom a prezidentom Spojených štátov amerických, ale jeho diéta je... jednoducho otrasná.

Prečítať celý článok »

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist