InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Najpopulárnejšie články roka o motivácii

29. decembra 2013
Najpopulárnejšie články roka o motivácii
Keďže nový rok je predo dvermi, rozhodli sme sa pre vás pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkov v jednotlivých kategóriách, ktoré sme v roku 2013 vydali. Pripomeňme si dnes to najlepšie z rubriky Motivácia.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Ako trénuje známy fitness model Greg Plitt (máj)
V nedeľu sa vás pravidelné snažíme motivovať a inšpirovať, no len výnimočne sme tak robili prostredníctvom osobnosti fitness odvetvia. V máji sme začali jednou z tých najvýraznejších. Povedali sme si niečo o tom, ako trénuje Greg Plitt, americký fitness model číslo 1.

Prečítať celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


2. Domáca posilňovňa, ako na to? (máj)
Nepotrebujete toho veľa, aby ste si vybudovali pekné telo. Nemusíte dokonca chodiť ani do posilňovne. Aj doma si môžete zariadiť posilňovňu, ktorá plne stačí na to, aby ste dosiahli svoje fitness ciele. Nie každý však vie, ako začať alebo ako vyťažiť z cvičenia doma maximum.

Prečítať celý článok »

3. Veci, ktoré mentálne silné osoby nerobia (október)
Fyzická sila je užitočná, ale mentálna ešte užitočnejšia. Obzvlášť, ak ste športovec, manažér, podnikateľ alebo jednoducho osoba, ktorá chce niečo dokázať, musíte byť mentálne odolní. Na to, aby ste sa stali silnou osobou, musíte prestať robiť nasledujúce veci.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Sebadisciplínou k úspechu (jún)
Pri cvičení je takmer garantované, že prídu ťažšie dni. Nebude sa vám chcieť cvičiť, znechutia vás iní ľudia alebo vás bude lákať bujará zábava s priateľmi. Práve vtedy je však dôležité udržať pozornosť na svojom cieli. A na to je dôležité osvojiť si osobnú sebadisciplínu.

Prečítať celý článok »

2. Prekonajte bežné bariéry a začnite cvičiť! (marec)
Výhod pravidelného cvičenia je veľa. Nie vždy je však ľahké ho dodržiavať, či už pre únavu, nedostatok času alebo nízku sebadôveru. Tých bariér je viac a my sme sa pozreli na desať najčastejších, pričom sme sa aj zamysleli nad taktikami, ktoré ti ich pomôžu prekonať.

Prečítať celý článok »

3. 5 tipov pre lepší spánok (máj)
Spánok je veľmi dôležitý pre správne fungovanie tela a ešte naberá na dôležitosti, ak sa snažíte nabrať alebo udržať svalovú hmotu. Mnoho ľudí však má problémy so zaspávaním, čo ovplyvňuje jeho kvalitu. Prinášame vám päť tipov, ktoré môžete vyskúšať predtým, ako siahnete po tabletkách.

Prečítať celý článok »


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist