SlovakFitness.sk

Pre ženy 28. 12. 2013

Najpopulárnejšie články roka o ženskom fitness

ikonka
Keďže nový rok je predo dvermi, rozhodli sme sa pre vás pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkov v jednotlivých kategóriách, ktoré sme v roku 2013 vydali. Pripomeňme si to najlepšie, čo sa týkalo ženského fitness.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Efektívne kardio so švihadlom (apríl)
Chcete štíhle a pevné telo? Odpoveď je ľahká a jednoduchá – skúste cvičiť so švihadlom. Viete, ako najefektívnejšie hollywoodske hviezdy pália tuky? Taká Katy Perry, Heidi Klum či Kim Kardashian radi skáču cez švihadlo. A majú na to dobré dôvody.

Prečítať celý článok »

2. Tri cviky pre sexy zadoček (marec)
Ktorá žena by nechcela mať sexy krivky? Snáď každá z nás má tendenciu spájať si toto súslovie s pevným zadkom. V tomto článku sme pre vás pripravili jednoduchý tréning, ktorým si môžete sexy zadoček vypracovať doma.

Prečítať celý článok »

3. Najlepší spôsob, ako spáliť tuk z bruška (apríl)
Väčšina žien by rada schudla v oblasti zadočku a stehien, ktoré ich trápia aj keď majú ploché bruško. Niektoré dámy však majú problém aj s ním. Ako najlepšie spáliť tuk v oblasti brucha?

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Prečo aj ženy potrebujú cvičiť s činkami? (august)
Často sa môžeme stretnúť so ženami, ktoré sa boja chytiť do rúk činky a držia sa cvičení vo forme jogy či rôznych aeróbnych aktivít. Aj keď sa neboja možných rizík zranenia, namýšľajú si, že budú po takomto cvičení príliš veľké a zdeformované ako profesionálne kulturistky. Pravda je však taká, že akékoľvek pochybnosti o tom, či začať cvičiť s činkami, by ste mali dať za hlavu.

Prečítať celý článok »

2. 5 najlepších cvikov s vlastnou váhou tela pre ženy (júl)
Na to, aby ste si vypracovali pekné a pevné telo, nepotrebujete žiadne náčinie. Postačí vám váha vášho vlastného tela, ktorá pôsobí ako dostatočný odpor pri vykonávaní niektorých cvikov. V tomo sa pozrieme na päť najlepších, s ktorými efektívne spálite kalórie a spevnite telo.

Prečítať celý článok »

3. Proteíny a ženy (máj)
V máji sa nás na našej stránke na Facebooku pýtala jedna návštevníčka na to, či by proteínové doplnky mali užívať aj ženy. My sme sa tejto vďačnej témy zmocnili a pripravili pre vás článok, v ktorom nájdete odpoveď na túto otázku.

Prečítať celý článok »

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
mozete-cvicit-ked-ste-tehotnaMôžete cvičiť, keď ste tehotná?preco-by-ste-sa-mali-sprchovat-vecer-a-nie-ranoPrečo by ste sa mali sprchovať večer a nie ráno?preco-by-mohlo-kardio-negativne-vplyvat-na-chudnutie-zienPrečo by mohlo kardio negatívne vplývať na chudnutie žien?ako-jest-pre-svoj-sport-ii-plavanie-behanie-cyklistikaAko jesť pre svoj šport II. – Plávanie, behanie, cyklistika ako-jest-pre-svoj-sport-i-posilnovanie-crossfit-turistikaAko jesť pre svoj šport I. – Posilňovanie, CrossFit, turistika
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist