Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 29. 12. 2019

Najpopulárnejšie články roka 2019 o motivácii

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2019 publikovali o motivácii.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Chcete mať lepšie telo a zdravie? Prestaňte s týmito výhovorkami (január)
Chcete mať krajšie telo, vyššie sebavedomie a lepšie zdravie? Potom je čas, aby ste už konečne prestali využívať výhovorky na ospravedlnenie toho, že sa pravidelne nevenujete cvičeniu.

Prečítať celý článok »

2. Veci, ktoré vás motivujú k tomu, aby ste už nevynechávali tréningy (apríl)
Po dobrom tréningu sa cítite dobre. Možno vyčerpane, ale dobre. Splnili ste si svoj záväzok a urobili niečo dobré pre vaše ciele. Pred tréningom však nie vždy máte také dobré pocity.

Prečítať celý článok »

3. Ako dosiahnuť úspech a nevyhorieť pri tom? (február)
Prvotné nadšenie je zradné. Niektorí ľudia si stanovia cieľ, majú veľké ambície a pustia sa s nadšením do práce. Pracujú skutočne tvrdo, až je to obdivuhodné. Po pár mesiacoch sa však vzdajú. Chcete, aby ste nedopadli rovnako aj vy?

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Kľúče, ktoré vás dovedú k úspechu pri posilňovaní (október)
Ak svoj život venujete kulturistike alebo časť svojho voľného času rekreačnému posilňovaniu a chcete v tejto činnosti dosahovať úspechy, mali by ste poznať kľúče, ktoré vám k úspechom dovedú.

Prečítať celý článok »

2. Ako začať s diétou alebo tréningom už dnes a nie „zajtra“? (november)
Chcete schudnúť. Dnes sa však necítite najlepšie, a tak si poviete – začnem zajtra! Viete však, že vo väčšine prípadov to „zajtra“ nikdy nepríde? Preto je dôležité začať už dnes. A my vám poradíme, ako na to.

Prečítať celý článok »

3. Sedem spôsobov, ako zvýšiť svoju motiváciu k cvičeniu (december)
Snažíte sa pravidelne cvičiť, ale občas máte problém s disciplínou? Chcete jesť zdravo, ale stráca sa u vás záujem o zdravú výživu? Možno potrebujete len dávku novej motivácie.

Prečítať celý článok »

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist