Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Výživa 29. 12. 2020

Najpopulárnejšie články roka 2020 o výžive

ikonka
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2020 publikovali o výžive.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. 20 jedál, ktoré majú smiešne málo kalórií (marec)
Chudnutie nie je len o príjme a výdaji kalórií. Dôležité pre vaše úspechy je aj to, aké kvalitné kalórie prijímate. Ak chcete zostať dlhšie sýti, mali by ste prijímať nízkotučné jedlá plné vlákniny alebo bielkovín.

Prečítať celý článok »

2. 7 príznakov toho, že konzumujete príliš veľa bielkovín (február)
Bielkoviny v strave potrebujeme a sú veľmi dôležitou súčasťou našej výživy. Okrem iného nás zasýtia, dodajú energiu, ovplyvňujú enzýmy a hormóny či podporujú imunitu. Sú užitočné pri chudnutí i budovaní svalov. Možno si poviete – nikdy ich nemôže byť dosť. Opak je však pravdou.

Prečítať celý článok »

3. Toto je najlepšie ovocie pre rast svalov (november)
Keď sa hovorí o strave a budovaní svalov, často sa na ovocie nemyslí. A hoci na ňom budovanie novej svalovej hmoty nestojí, dokáže byť užitočným nástrojom dosiahnutia vašich cieľov.

Prečítať celý článok »

4. Čo jesť po dlhom tréningu? Týchto šesť jedál (september)
Máte za sebou tréning, ktorý trval dlhšie ako hodinu? Či už ide o aeróbny alebo anaeróbny tréning, zíde sa vám podporiť regeneráciu správnym výberom jedál. A my vám v tomto článku prinášame šesť takých, ktoré vám doplnia energiu a urýchlia proces zotavovania.

Prečítať celý článok »

5. Päť jednoduchých receptov pre kvalitné raňajky z vajec (február)
Vajcia sú bohaté na bielkoviny, a aj preto sú ideálnym jedlom na raňajky. Ak už ste však unavený z bežného volského oka či praženice, môžete využiť jeden z nasledujúcich piatich receptov, s ktorými si pripravíte chutný a nie oveľa ťažší pokrm.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Vytvorte si vlastný výživový plán vďaka týmto krokom (december)
Či chcete schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu, nemôžete tomu prispôsobiť len váš prístup k tréningom. Dôležité je podporiť ich správnou výživou. Tak ako by ste mali mať tréningový plán, život by vám mal uľahčovať aj plán výživový.

Prečítať celý článok »

2. 6 sýtych snackov, ktoré obsahujú menej ako 200 kalórií (november)
Keď sa hovorí o výžive alebo zdravej strave, často sa pozornosť venuje najmä hlavným jedlám, ako sú raňajky, obed alebo večera. Cez deň je však potrebné vyplniť čas aj medzi nimi. Aké jedlá by ste mohli zvážiť na desiatu alebo olovrant?

Prečítať celý článok »

3. Rýchlejšie zotavovanie: Ideálne jedlá pre čas po tréningu (november)
To, čo jete po tréningu, dokáže do veľkej miery ovplyvniť výsledky vášho cvičenia. Správne zvolené jedlá vám pomôžu urýchliť regeneráciu a posilniť aj imunitný systém. Prinášame vám 10 jedál, ktoré sú na čas po cvičení ako stvorené.

Prečítať celý článok »

4. Ktorých 10 druhov ovocia je tých najzdravších? (jún)
Súčasťou zdravej výživy je aj ovocie. Zaujímalo vás však niekedy, ktoré z druhov ovocia by mohli byť tie najzdravšie? S pomocou magazínu The Healthy to teraz zistíme.

Prečítať celý článok »

5. Chcete si zlepšiť výživu? Zvládnite najskôr tieto základy (september)
Pravdepodobne ste osobou, ktorá chce zlepšiť svoju postavu a zdravie, pričom cítite, že by ste mali zlepšiť svoju výživu. Je však ťažké sa zorientovať v spleti najrôznejších informácií a nových štúdií. Preto vám odporúčame pozrieť sa na základy a zlepšiť sa najmä v nich.

Prečítať celý článok »

Nájdete nás na sociálnych sieťach:   Instagram  Facebook  Twitter  YouTube


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist