Pre ženy

Najpopulárnejšie články roka 2014 o ženskom fitness

27. decembra 2014
Najpopulárnejšie články roka 2014 o ženskom fitness
Tento rok sa naplní už o pár dní, a preto sme sa opäť po roku pre vás rozhodli pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2014 publikovali o ženskom fitness.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. | 8 minút k zlepšeniu hornej časti tela (január)
Aj keď vonku vládne chladné počasie, neznamená to, že by ste mali zanevrieť na tréning. Práve naopak. Prichádza najlepší čas na to, aby ste popracovali na svojej hornej polovici tela. A na to vám prinášame jeden účinný tréning.

Prečítať celý článok »

2. | Desaťminútový tréning pre pálenie tukov (máj)
Iste, ktorá zo žien by nechcela spáliť trochu tukov, pravda? Nie všetky však máme čas na dlhé cvičenie, ktoré sa po čase stane monotónne a dlhé. Našťastie však existujú aj časovo nenáročné a efektívne tréningy. Na jeden z nich sme narazili a teraz sa s ním podelíme s vami.

Prečítať celý článok »

3. | Ako si znásobiť kalorický výdaj? (marec)
Vaše telo má skvelú schopnosť na niečo si zvyknúť. Niečo opakujete dlhú dobu stále dokola a vypestujete si zvyk, naučíte sa nový jazyk alebo niečo iné. V týchto prípadoch to môže byť výhodné, no pokiaľ sa jedná o tréning, také ružové to zase nie je. Ak sa snažíte schudnúť a spáliť prebytočné tuky, vtedy táto schopnosť tela dokáže poriadne naštvať.

Najlepšie články podľa redakcie

1. | Dvoma cvikmi k posilneniu tela i spáleniu tukov (apríl)
Ste prívrženkyňou minimalizmu? Máte vrásky na čele, keď pred sebou vidíte komplikované tréningové plány? Ak je pravda jedno, či druhé, máme pre vás dobrú správu – tréning si môžete zjednodušiť tak, že budete potrebovať len dva cviky!

Prečítať celý článok »

2. | Prečo ženy ignorujú veslovací trenažér a prečo by nemali? (február)
Prečo sa tak ženy boja veslovania? Radšej sadnú na rotoped, kde bicyklujú. Alebo skočia na bežecký pás, kde bežia. Na veslovací trenažér však tak často nechodia, a pritom si ani neuvedomujú, že prichádzajú o veľa.

Prečítať celý článok »

3. | Ženy pozor! Najhoršie tipy týkajúce sa diéty (október)
Nemôžete veriť všetkému, čo sa číta alebo povráva. V sfére fitness a zdravého životného štýlu sa často stretnete s rozporuplnými tvrdeniami, ktoré možno niekto vyslovuje s dobrým úmyslom, ale nie sú plne správne. V tomto článku vám ich predstavíme.

Prečítať celý článok »

Odporúčame aj seriál Fit v akomkoľvek veku!?