InstagramFacebookYoutube
Suplementy

Najpopulárnejšie články roka 2021 o suplementoch

29. decembra 2021
Najpopulárnejšie články roka 2021 o suplementoch
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2021 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Čo sa stane, ak budete jesť proteínové tyčinky každý deň? (september)
Zaneprázdnené životy volajú po jednoduchých riešeniach, vrátane toho, čo jedávame. Mnoho ľudí sa obracia na proteínové tyčinky s cieľom dodať si živiny a energiu. Čo však robia s naším telom, ak sa konzumujú každodenne?

Prečítať celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


2. Zvýšenie testosterónu o štvrtinu? Užívajte tento doplnok výživy (september)
Testosterón je mužský pohlavný hormón, ktorého úloha je veľmi dôležitá aj pri budovaní sily a svalovej hmoty. O jeho zvýšenie sa môže postarať doplnok výživy, ktorý pozitívne vplýva aj na zdravie ľudí. Dopĺňa nám látku, ktorej veľa ľudí neprijíma zo stravy dostatok.

Prečítať celý článok »

3. 5 najdôležitejších vitamínov pre rast svalov (marec)
Pokiaľ cvičíte s cieľom budovať svaly, vitamíny by nemuseli byť na zozname vašich priorít pri nákupe doplnkov výživy. Predsa sú tu proteíny, kreatíny, aminokyseliny... V skutočnosti sú však aj vitamíny veľmi dôležité, bez ohľadu na to, či ich prijímate cez suplement alebo z jedla.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Suplementy, ktoré potrebujete: 5 stálic medzi doplnkami výživy (marec)
Na trhu je v súčasnosti dostupných toľko rôznych doplnkov výživy, že sa mnohí cvičenci pýtajú, ktoré z nich v skutočnosti potrebujú. Odpoveď sa zužuje na výber piatich suplementov, ktoré sa rokmi zaradili medzi stálice vo fitness odvetví.

Prečítať celý článok »

2. Prečo sú tréningy vďaka kofeínu lepšie? Ako jeho príjem načasovať? (máj)
Kofeín má schopnosť dodať vám energiu a zlepšiť koncentráciu, vďaka čomu sa stal najpopulárnejšou legálnou drogou na svete. Využíva sa aj v športových doplnkoch výživy, pretože zlepšuje silu a vytrvalosť.

Prečítať celý článok »

3. Živočíšny proteín vs. rastlinný proteín. Aký je rozdiel? (november)
Dlhodobou jednotkou medzi doplnkami výživy, ktoré športovcom doplnia príjem bielkovín, je srvátkový proteín. Rokmi sa však na trhu vytvorilo množstvo alternatív, ktoré vyhovujú aj tým osobám, ktoré odmietajú konzumovať živočíšne produkty. Aký rozdiel je medzi týmito dvoma svetmi?

Prečítať celý článok »


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist