InstagramFacebookYoutube
Výživa

Najpopulárnejšie články roka 2021 o výžive

28. decembra 2021
Najpopulárnejšie články roka 2021 o výžive
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2021 publikovali o výžive.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Rýchly rast svalov: 5 vysokokalorických snackov, ktoré pomôžu (september)
Rast svalov nie je pre každého jednoduchý. Sú ľudia, ktorí ich budujú ťažko. Tí potrebujú najmä na konzistentnej báze prijímať viac kalórií. A to kvalitných.

Prečítať celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


2. Toto je najhorší nápoj, ktorý by ste nemali piť, ak chudnete (apríl)
Jedlo nie je mimo cvičenia jediný faktor, ktorý by ste mali zvažovať, keď sa snažíte chudnúť. Musíte si dať pozor aj na to, čo pijete. Olivia Tarantinová poukazuje na najhorší nápoj pre ľudí, ktorí sa snažia spáliť nadbytočné kilogramy.

Prečítať celý článok »

3. Rýchle jedlá na raňajky s vysokým obsahom bielkovín (február)
Chcete ich prípravou ušetriť čo najviac času, ale nechcete prísť o vzácne bielkoviny? Podporte si rast alebo udržiavanie svalov niektorým z nasledujúcich štyroch jedál, na ktorých prípravu potrebujete minimum času i kuchárskych zručností.

Prečítať celý článok »

4. Lepšia výkonnosť a regenerácia? Čerpajte sacharidy z týchto zdrojov (september)
Zakomponovanie čistých zdrojov kvalitných sacharidov do vašej diéty je dôležité, aby ste mali energiu nie len pre bežné fungovanie, ale aj cvičenie. Ponúkame vám prehľad jedál, ktoré pre vás takým cenným zdrojom budú.

Prečítať celý článok »

5. 5 jedál, ktoré musíte jedávať, keď budujete svaly (november)
Keď cvičíte s cieľom vybudovať viac svalovej hmoty, musíte okrem tréningu venovať pozornosť aj strave, v ktorej musíte mať dostatok kalórií a vhodný pomer živín. Tiež musíte klásť dôraz na tie správne jedlá. A v tomto článku poukážeme na tie, ktoré by vo vašom jedálničku určite nemali chýbať.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Ľstivé zdroje pridaného cukru, na ktoré si dajte pozor (október)
Aj s najlepšími úmyslami môžete v obchode kúpiť potraviny, ktoré obsahujú viac cukru, ako by ste si mohli myslieť. Práve na zdroje takýchto skrytých cukrov sa teraz pozrieme, aby ste si pri najbližších nákupoch dávali väčší pozor.

Prečítať celý článok »

2. Ako si pokaziť smoothie? Týchto 5 vecí ho zbaví nálepky „zdravé“ (október)
Termín smoothie sa udomácnil už aj na Slovensku. Ide o miešaný nápoj z ovocia alebo zeleniny, ktorého hlavnou doménou by malo byť, že je zdravý. Nie vždy to však platí. Ako si môžete tento populárny druh nápoja pokaziť?

Prečítať celý článok »

3. 4 chutné recepty, ktoré urobíte z konzervy tuniaka (november)
Tuniak v konzerve je jedlo, s ktorým sa vo fitness priemysle stretávajú cvičenci pomerne často. Ide o pohodlný a dobrý zdroj bielkovín, ako aj omega-3 mastných kyselín a dokonca aj vitamínu D, ktorého väčšina ľudí neprijíma dostatok.

Prečítať celý článok »

4. Ktoré ovocie by ste mali konzumovať každý deň? (apríl)
Ak by ste mali korunovať ovocie, ktoré je najlepšie z najlepších, potom by to bolo zrejme toto. Tvrdí Kiersten Hickmanová z Eat This, Not That!, ktorá poukazuje na vysokú hodnotu malín.

Prečítať celý článok »

5. Päť superjedál, ktoré by mal mať vo svojej strave každý (február)
Pozrite sa na 5 superjedál, ktoré vám poskytnú esenciálne vitamíny a minerály, ktoré udržia vaše telo zdravé a funkčné aj do budúcnosti.

Prečítať celý článok »


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist