InstagramFacebookYoutube
Suplementy

Najpopulárnejšie články roka 2022 o suplementoch

28. decembra 2022
Najpopulárnejšie články roka 2022 o suplementoch
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2022 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. Najlepšie doplnky výživy pre rýchlejší metabolizmus (apríl)
Metabolizmus ovplyvňuje celý proces premeny jedla na energiu, vďaka čomu dokážete fungovať. Čím ho máte rýchlejší, tým je efektívnejší. Dokáže však tiež uľahčiť chudnutie alebo kontrolu vašej hmotnosti. Ako si ho urýchliť s pomocou doplnkov výživy?

Prečítať celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


2. Najlepšie doplnky výživy pre optimálne zdravie a výkonnosť (november)
Športovci a aktívni ľudia potrebujú pre zachovanie optimálneho zdravie a výkonnosti prijímať živiny navyše. S tým vám vedia pomôcť aj doplnky výživy. A práve na deväť tých najlepších v tomto smere poukážeme.

Prečítať celý článok »

3. Spaľovače tukov nie sú dobrým dlhodobým riešením (marec)
Mnohé doplnky výživy, ktoré tvrdia, že vám uľahčia chudnutie, nemajú dostatočne veľa dôkazov, aby tieto tvrdenia podložili. Navyše, aj metaanalýza zverejnená v žurnále Diabetes, Obesity and Metabolism ukázala, že spaľovače tukov by sa nemali preceňovať.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. 5 najlepších suplementov pre začiatočníkov okrem proteínu (február)
Ak sa začiatočník začne zaujímať o to, ako by mohol prostredníctvom suplementov zvýšiť svoje šance na úspech pri posilňovaní, pravdepodobne hneď na úvod narazí na srvátkový proteín. Ten je natoľko rozšírený, že sa bez problémov jeho význam dostane aj k začiatočníkovi. Aké ďalšie doplnky výživy by však mali byť v jeho výbave?

Prečítať celý článok »

2. Kedy by ste mali piť proteínový nápoj? (október)
Bez pochýb je najpopulárnejším doplnkom výživy u ľudí tráviacich časť svojho života v posilňovni srvátkový proteín. Koľko ho potrebujete a kedy by ste ho mali užívať, aby bol pre vás najväčším prínosom?

Prečítať celý článok »

3. Kráľ suplementov: Doplnok výživy ako prínos pre zdravie i výkonnosť (jún)
Nenájdete iný doplnok výživy, ktorý by mal toľko preukázaných pozitívnych účinkov, ako je resveratrol. Aj preto ho mnohí označujú za kráľa či supermana suplementov. Patrí medzi nich aj TC Luoma z T Nation, ktorý poukázal na jeho prínosy i možné háčiky.

Prečítať celý článok »


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist