Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Bleskovky 17. 03. 2020

Pre koronavírus sa rušia aj kulturistické súťaže

Šírenie nového koronavírusu COVID-19 spôsobilo, že Profesionálna liga IFBB preruší svoj kalendár. Rozhodnutím prezidenta Jima Maniona sa rušia plánované súťaže na území USA, ktorá sa mali konať od 16. marca do 10. mája.

„Niektoré z týchto súťaží budú posunuté na ďalšiu časť roka, iné sa znovu uskutočnia až v roku 2021. Tieto akcie rušíme s veľkým sklamaním, ale ako vždy, zdravie a bezpečnosť našich pretekárov, funkcionárov a fanúšikov je našou hlavnou prioritou,“ povedal Manion.

V danom období sa malo uskutočniť až 15 podujatí NPC a Profesionálnej ligy IFBB. Týka sa to aj kulturistických súťaží St. Louis Pro a Indy Pro.

Pre koronavírus boli medzičasom zrušené aj profesionálne súťaže konajúce sa mimo Spojených štátov amerických – Arnold Classic Australia, New Zealand Pro, Musclecontest Ireland Pro či Arnold Classic South America.

Podobné rozhodnutie urobila aj konkurenčná IFBB, ktorá zrušila 14 amatérskych podujatí a 5 profesionálnych. Tento rok neuvidíme ani majstrovstvá Európy, ktoré sa mali v júni konať v Španielsku.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist