Suplementy

Najpopulárnejšie články roka 2018 o suplementoch

26. decembra 2018
Najpopulárnejšie články roka 2018 o suplementoch
Aktuálny rok skončí už o pár dní, a preto sme sa opäť rozhodli pripraviť vám sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkoch v jednotlivých rubrikách. Dnes si pripomenieme to najlepšie, čo sme v roku 2018 publikovali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. | BCAA vs. Kreatín. Je dobré ich kombinovať? (február)
Čo je to BCAA? Čo je to kreatín? Vŕtalo vám niekedy hlavou, aký je medzi nimi rozdiel a či sa dajú použiť spolu?

Prečítať celý článok »

2. | Vedľajšie účinky spaľovačov tukov (apríl)
Významná časť ľudí snažiacich sa schudnúť sa spolieha aj na pomoc spaľovačov tuku. Ešte pred ich príjmom je však dôležité poznať ich možné vedľajšie účinky.

Prečítať celý článok »

3. | Tri suplementy budujúce svalovú hmotu, o ktorých ste nepočuli (máj)
To, že niektoré doplnky výživy pomáhajú priamo či nepriamo k budovaniu svalovej hmoty je dobre známy fakt. Dobre známe však pre vás nemusia byť nasledujúce tri suplementy, ktoré prispievajú práve k rastu svalov.

Najlepšie články podľa redakcie

1. | 5 vecí, ktoré musíte zvážiť pred kúpou proteínu (marec)
Proteínové doplnky sa stali takou základnou súčasťou kultúry zdravého životného štýlu, že ich neužíva len hŕstka z tých ľudí, ktorí sa venujú cvičeniu pravidelne. Mnohí už dokonca pri ich nákupe ani nerozmýšľajú nad tým, že by si mohli vybrať zle.

Prečítať celý článok »

2. | Testogen – viac svalov i životnej energie po tridsiatke? (január)
Starnutie je prebiehajúci proces, ktorý nemáme pod kontrolou. Telo sa mení, čo môže vplývať na fyzickú i mentálnu stránku človeka. Ak dosiahneme tridsiatku, začneme byť unavenejší, svaly rastú pomalšie a ľahšie budeme podráždení. Jedným z vinníkov je testosterón.

Prečítať celý článok »

3. | Séria „Vytunujte si suplementy“ (október až november)
Doplnky výživy sú cestou, akou si zefektívniť snahu za dosahovaním svojich fitness cieľov. Aj suplementy však môžete ešte vylepšiť.

Vytunujte si suplementy I. – srvátkové proteíny »
Vytunujte si suplementy II. – vitamíny a minerály »
Vytunujte si suplementy III. – kofeín a rybí olej »
Vytunujte si suplementy IV. – kreatín a arginín »