Reklama:
Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Bleskovky 03. 03. 2021

Arnold Classic chcú usporiadať v jeseni. Bude iný ako obvykle

Začiatkom marca sa každoročne koná druhá najprestížnejšia súťaž profesionálnych kulturistov Arnold Classic. Vlani tradičný termín odsunula vznikajúca pandémia, tento rok jej trvanie spôsobuje, že si tiež na súťaž budeme musieť počkať.

Prezident Arnold Sports Festival Bob Lorimer pre NBC4 Columbus prezradil, že podujatie sa odloží na neskorší termín. Organizátori dúfajú, že sa budem môcť uskutočniť v tradičnom Columbuse z amerického štátu Ohio niekedy cez jeseň. Podmienkou samozrejme bude, že to autority a aktuálna epidemiologická situácia dovolia.

Ak súťaž dostane zelenú, bude s najväčšou pravdepodobnosťou podstatne menších rozmerov ako zvyčajne. Cieľom je usporiadať súťaž najneskôr 25. septembra, pričom zatiaľ sa plánuje usporiadať len súťaže v profesionálnej kulturistike a súťaže strongmanov. V lepšej situácii by sa však mohli pridať aj ďalšie športy.

Športová výstava, ktorá býva súčasťou podujatia, sa konať v tomto roku určite nebude. Lorimer však dúfa, že v roku 2022 bude späť.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist