Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 19. 07. 2021

30 minút cvičenia denne by stačiť nemuselo

Odporúča sa cvičiť 30 minút denne, aby ste si zaistili dobré zdravie. Nie je to však až také jednoduché, ako podotýkajú vedci z Irvingovho zdravotníckeho centra Columbia University vo svojej novej štúdii.

Tí analyzovali údaje z viac ako 130 000 dospelých jedincov z Veľkej Británie, Spojených štátov amerických a Švédska, aby videli, ako rôzne druhy cvičenia a životného štýlu ovplyvňujú úmrtnosť.

Podľa nich efektívnosť 30 minút cvičenia, bez ohľadu na to, či ide o intenzívne alebo mierne, závisí od toho, čo urobíte počas zvyšných 98 % vášho dňa.

Ak si ráno zabeháte a následne strávite deň na gauči pred televíziou, nič to pre vaše zdravie znamenať nebude. Ak sa však počas dňa budete hýbať – prechádzať sa, robiť strečing či sa len venovať domácim prácam, výrazne vám to pomôže.

Neexistuje jeden prístup, ktorý by sedel každému. Podstatné však je to, aby ste sa hýbali aj mimo vášho tréningu.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist