Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 11. 05. 2020

Pri akej vekovej hranici sa začnete cítiť staro?

Vek, ktorý máte na dokladoch, nemusí zodpovedať tomu, na aký vek sa v skutočnosti cítite. Vedci sa však nedávno predsa pokúsili zistiť, pri akej vekovej hranici sa väčšina ľudí začína cítiť staro. Predstavuje ju vek 57 rokov.

Do štúdie, ktorej závery priniesli aj české Novinky.cz, bolo zahrnutých 2000 respondentov, ktorí okrem číselného vyjadrenia tejto hranice určili, čím sa podľa nich starý vek vyznačuje.

Až 39 % subjektov si myslelo, že „starý človek“ má vyšší záujem o celkové zdravie, podľa 36 % z nich má vrásky a narastá mu hmotnosť, podľa 35 % má nadmerné šediny, podľa 34 % mu začnú vypadávať vlasy alebo sa objavovať starecké škvrny na koži. Jedna tretina si myslí, že „starý človek“ pociťuje strach z toho, že sa o seba nedokáže postarať a má obavy z finančnej nestability, takmer pätina si myslí aj to, že takýto človek pociťuje aj strach zo straty nezávislosti.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist