Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 15. 05. 2020

Mr. Olympia v septembri nebude. Ako to ovplyvní kvalifikáciu?

Pandémia koronavírusu mala obrovský vplyv na konanie športových podujatí a nevyhli sa tomu ani tie kulturistické. Mnohé už boli odložené a tento týždeň sa k nim pridala aj tie najprestížnejšia.

Olympia Weekend, ktorého súčasťou je aj boj o post Mr. Olympia, sa mal pôvodne konať cez 11. až 13. septembra, ale typický septembrový termín sa ruší. Podľa aktuálnych plánov sa podujatie odkladá na 16. až 20. decembra.

Dejiskom zostane Las Vegas, ale namiesto Orleans Arény sa presunie do komplexu rezortu Planet Hollywood, v ktorom sa nachádza divadelná sála s kapacitou až 7000 divákov. Táto zmena by pritom mohla byť dlhodobá.

V súvislosti s posunutím vrcholu kulturistickej sezóny sa mení aj prístup ku kvalifikácii pretekárov. Kvalifikácia na aktuálny ročník sa uzavrie v nedeľu 18. októbra. Poslednou možnosťou na kvalifikovanie tak bude súťaž Wings of Strenth Chicago, ak sa opäť nepreloží.

Pôvodne sa kvalifikácia mala uzavrieť 3. augusta.

Zdroj: NPC News Online

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist