Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 21. 05. 2020

Chudnite touto výzvou: Dva cviky, žiadne náčinie, 300 opakovaní

Chcete si doplniť svoj deň o krátke, ale efektívne cvičenie, ktoré by pre vás zároveň predstavovalo aj výzvu? Potom tu máme pre vás jednoduchý tréning, ktorým podporíte pálenie tukov a zlepšite si kondičku.

Táto výzva zahŕňa len dva cviky, ktoré budete striedať bez prestávky. Ide o „I-X“ poskoky znožnom, alebo tzv. jumping jacks, a skracovačky, ktorými si posilnite aj brucho a pomôžete vyrysovať tehličky.

Tieto cviky budete vykonávať v piatich kolách, v ktorých sa počty opakovaní budú znižovať. Začnete s 50 a potom si prejdete 40, 30, 20 až po 10.

V praxi to bude vyzerať tak, že urobíte 50 opakovaní jumping jacks, potom 50 opakovaní skracovačiek. Následne sa vrátite k jumping jacks a urobíte ďalších 40 opakovaní, potom ďalších 40 skracovačiek. Takto urobíte z každého cviku ešte po 30, 20 a 10 opakovaní.

Cvičiť sa snažíte čo najsvižnejšie, aby ste tréning absolvovali čo najrýchlejšie. Prvé série budú ťažké, ale keď krízu prekonáte, ani nebudete vedieť ako a tréning bude na konci. A keď ho zvládnete, posilní to aj vašu mentálnu stránku.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist