Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 06. 06. 2020

Nezabúdajte pri ochrane pred slnkom na očné viečka

Nedávny prieskum ukázal, že svoje viečka si pred slnečným žiarením chráni len asi 16 % ľudí. Ostatný sa ich natieraniu opaľovacím krémom bránia s obavy, aby sa im nedostal do očí. Na ochranu viečok však nemožno zabúdať.

Koža na viečku je veľmi tenká, je citlivá na UV žiarenie a ľahšie sa spáli. Doktor Austin McCormick tvrdí, že práve v ich oblasti sa vyskytuje najčastejšie spinocelulárny kacinóm a kacinóm bazálnych buniek. Ak teda chcete znížiť riziko rakoviny, nemôžete zabudnúť pri ochrane pred slnkom na očné viečka.

Pri ich ochrane by ste mali podľa Debry Wattenbergovej uprednostniť očné krémy s SPF alebo špecializované opaľovacie prípravky v tyčinke, ktoré sa pohodlne aplikujú aj na viečka. Pri najmenšom by ste však mali nosiť kvalitné slnečné okuliare s UV filtrom.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist