Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 01. 08. 2020

Tampa Pro má za sebou prvý deň: Kto uspel v kategórii do 212 libier? + video

So súťažou Wings of Stregth Tampa Pro to v tomto roku pre pandémiu vyzeralo všelijako, ale nakoniec sa ju podarilo zorganizovať počas tohto víkendu. A za nami je už prvý súťažný deň, v ktorom sme spoznali aj víťaza kulturistickej kategórie do 212 libier.

Víťazom nižšej hmotnostnej kategórie sa stal George Peterson, ktorý bol zo 16 súťažiacich pripravený najlepšie a vybojoval si šek na 3000 amerických dolárov. V prvej päťke ho doplnili Dectric Lewis, Derik Oslan, Aaron Clark a Kevin Johnson.


Víťaz má číslo 24

Víťazov spoznali aj štyri ďalšie kategórie. Physique mužov vyhral Andre Ferguson, klasický Physique Deontrai Campbell. V ženskom Physique bola najlepšia Ivie Rheinová a kulturistiku žien ovládla LaDawn McDayová.

V sobotu sa na Floride uskutočnia ešte súťaže v kategóriách Fitness, Figure, Bikini a otvorenej kategórii mužskej kulturistiky.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist