Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 06. 09. 2020

Máme za nami New York Pro 2020: Aj títo dvaja kulturisti pôjdu na Olympiu + video

Po dvoch odkladoch sa fanúšikovia profesionálnej kulturistiky napokon dočkali prestížnej súťaže New York Pro 2020, ktoré sa pre pandémiu nového koronavírusu konalo výnimočne na Floride. O miestenku na tohtoročnú Mr. Olympia sa bojovalo vo viacerých kategóriách, vrátane kulturistiky mužov.

V open kategórii sa z víťazstva a postupu na vrcholné podujatie sezóny tešil dvadsaťdeväťročný Iain Valliere, ktorý vyhral veľmi vyrovnaný boj, v ktorom až za nim skončili Louis Rodrigues, Jonathan Delarose, Hassan Mostafa či Max Charles. Pripomeňme, že na Tampa pro skončil druhý za Hunterom Labradom.V kategórii do 212 libier to až také kvalitné nebolo a už od začiatku sa za favoritov vykryštalizovali dvaja borci. Nakoniec sa z triumfu tešil Dectric Lewis, ktorý porazil Jasona Lowea a pripísal si prvé víťazstvo medzi profesionálmi.

Výsledky open kategórie:
1. Iain Valliere, 2. Luis Rodriguez, 3. Jonathan Delarosa, 4. Hassan Mostafa, 5. Max Charles, 6. Patrick Moore, 7. Antoine Vaillant, 8. Quinton Eriya, 9. Dwayne Walker, 10. Phillip Clahar, 11. Dobromir Delev, 12. Kenneth Jackson, 13. Dorian Haywood, 14. Camilo Diaz, 15. Jorge Trejo, 16. Anthoneil Champagnie, 16. Steven Reese, 16. Derek Upshaw

Výsledky kategórie do 212 libier:
1. Dectric Lewis, 2. Jason Lowe, 3. Errol Moore, 4. Adam Young, 5. Derik Oslan, 6. Enmanuel Rodriguez, 7. Adolph Quoida, 8. Bola Ojex, 9. Rixio Tapia, 10. Jeff Williamson, 11. Ivan Cabrera, 12. Fadi Fadlallah

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist