Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 19. 10. 2020

Flex Lewis na Mr. Olympia 2020 nakoniec nebude

Tohtoročná Mr. Olympia, vrchol sezóny profesionálnej kulturistiky, sa pre pandémiu koronavírusu odložila na december. Na pódiách by sa malo predstaviť niekoľko hviezd, ale James „Flex“ Lewis medzi nich patriť nebude.

Lewis ešte minulý týždeň oznámil cez sociálnu sieť Instagram, že sa svojej prvej Olympia v kategórii open v tomto roku nezúčastní. K rozhodnutiu dospel po porade s manželkou, trénerom a doktormi. Dôvodom sú nešpecifikované chronické zdravotné problémy, ktoré by mohli mať výraznejší dopad na jeho kariéru i kvalitu života, ak by ich teraz neriešil.

Lewis je sedemnásobným víťazom Olympia 212 Showdown a tento rok dostal špeciálnu pozvánku do open kategórie, v ktorej nemal byť len do počtu. V nej by sa tento rok mali predstaviť aj hviezdy, ako Phil Heath, Roelly Winklaar, Brandon Curry, William Bonac či Dexter Jackson.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist