Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 11. 11. 2020

2 recepty pre tých, čo chcú naberať hmotu: Gainer podomácky

Snažíte sa budovať svaly, ale máte problém priberať na váhe? Riešením by mohol byť tzv. gainer. Nemusíte si však kupovať doplnok výživy, ale vyrobiť si doma svoj vlastný.

Nasledujúce dva recepty sú veľmi jednoduché, ingrediencie dostupné a každý nápoj vám pridá viac ako 1000 kalórií. Bonusom je dobrá chuť.

Tí, čo milujú čokoládu, si potrebujú zmiešať pol litra mlieka s 50 gramami rozpustenej tmavej čokolády, dvoma polievkovými lyžicami mandľového masla a dvoma odmerkami čokoládového proteínu. Výsledkom je 1060 kalórií, okolo 75 gramov bielkovín a viac ako 60 gramov sacharidov.

„Ovocnejšie typy“ môžu ako alternatívu využiť 3 a pol deci mlieka, 100 ml vysokopercentnej smotany, jeden banán, štyri jahody a dve odmerky banánového alebo vanilkového proteínu. Získate okolo 1080 kalórií a okolo 70 gramov bielkovín a 70 gramov sacharidov.

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist