Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Bleskovky 11. 12. 2020

Podporte si rast chrbta touto metódou

Chceli by ste si zlepšiť stav vášho chrbta. Eric Bach na T Nation priniesol zaujímavý tip, ako to dosiahnuť pomocou metódy 10-1. Príkladom sú príťahy jednoručky v predklone.

Na začiatok si vyberiete váhu, s ktorou dokážete urobiť 12-15 opakovaní. Pravou rukou urobíte 10 opakovaní, následne ich urobíte aj ľavou. Prehodíte si opäť činku do pravej ruky a urobíte 9 opakovaní pravou rukou a potom aj ľavou. Opäť si prehodíte činku do pravej ruky a idete na 8 opakovaní... Takto pokračujete až kým neprídete k jednému opakovaniu.

Behom pár minút pridáte k svojmu tréningu 55 opakovaní s mierne ťažkou váhou.

Túto metódu pritom môžete využiť na akýkoľvek cvik, nie len tie, ktoré sa cvičia naraz jednou rukou alebo jednou nohou. U bilaterálnych cvikov si dávajte prestávky 30 sekúnd, prípadne si stopnite, koľko vám trvalo odcvičenie predošlého počtu opakovaní a taký čas si dajte prestávku (tie sa budú postupne skracovať).

Najnovšie bleskovky:
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Najnovšie články:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist